Pierwszy film prezentujący bliższe spojrzenie na nowego MacBooka

Pierwszy film prezentujący bliższe spojrzenie na nowego MacBooka

Published by in Mac on Kwiecień 1st, 2015

MacBook Retina

Wraz z oficjalną premierą nowego, ultra-smukłego, 12-calowego MacBook’a z wyświetlaczem Retina ponad tydzień przed 10 kwietnia wietnamskiej stronie Tinhte.vn udało się pozyskać nowego, srebrnego MacBook’a z którego nakręcili własny film prezentujący pierwsze bliższe spojrzenie na ten komputer.

Całość filmu jest oczywiście po wietnamsku, ale nadal warto popatrzeć aby ocenić wygląd nowego MacBooka, adapter USB-C i klawiaturę od krawędzi do krawędzi poza tym co pokazał Apple na swojej konferencji medialnej w zeszłym miesiącu.

Sprzedaż nowego MacBook’a ma rozpocząć się 10 kwietnia, a Apple nie ogłosił jeszcze czy będzie oferował wstępne zlecenia przed tą datą. Tinhte.vn ma długą historię związaną z produktami Apple, wyprzedzając ich oficjalne starty sprzedaży.

Tagi:
  • pilifs

    „Pierwszy film”? Już prawie miesiąc temu były o wiele ładniej nakręcone filmy pokazujące nowego Macbooka z bliska, po angielsku. Skąd wy jakiś wietnamski wytrzasnęliście.

    Obejrzcie sobie to:
    https://www.youtube.com/watch?v=GttoIyB_lEQ

  • michal

    Qcze nie podoba mi sie układ tej klawiatury 🙂 brakuje mi choćby kawałka aluminium po bokach 🙂 zdecydowanie wole moje starego Aira

© 2017 AppleWorld