Porównanie wielkości iPhone'a 8 z istniejącymi modelami na podstawie istniejących renderów

Porównanie wielkości iPhone’a 8 z istniejącymi modelami na podstawie istniejących renderów

Published by in iPhone on Maj 31st, 2017

iPhone 8

Domniemane przecieki związane z iPhone’em 8 w ostatnich tygodniach zaczęły pojawiać się coraz częściej. Mogliśmy już zobaczyć różne schematy i projekty obudów ochronnych, wizualizacje nowego modelu i wiele innych, a wszystko to sugeruje, że firma Apple sfinalizowała projekt smartfonu na dziesiątą rocznicę.

Wiele przecieków, które śledziliśmy w ciągu ostatnich kilku dni, oferowało niewiele szczegółów, poza tym o czym wiadomo już od dłuższego czasu w związku ze zbliżającym się urządzeniem OLED firmy Apple. Jednak kilka krążących online renderów może dać już jaśniejsze spojrzenie jak nowa słuchawka może wyglądać obok obecnych na rynku smartfonów.

iPhone 8

Na powyższej wizualizacji pierwotnie opublikowanej przez iDrop News, „iPhone 8” z wyświetlaczem od krawędzi do krawędzi jest widoczny między istniejącymi urządzeniami Apple, iPhone’em 7 i iPhone’em 7 Plus. Nowa słuchawka ma mieć 144 mm wysokości, 71 mm szerokości i 7,7 mm grubości, zgodnie z wypuszczonymi projektami i schematami. Są one porównywalne z istniejącymi wymiarami telefonu iPhone 7 o wymiarach 138,3 x 67,1 x 7,1 mm.

Inny wizualizacja przedstawiona poniżej pokazuje 5,8-calowego iPhone’a OLED między telefonami Galaxy S8 i S8 Plus. Urządzenia firmy Samsung mierzą odpowiednio 148,9 x 68,1 x 8,0 mm i 159,5 x 73,4 x 8,1 mm. Podsumowując, powyższe liczby sugerują, że przebudowany telefon Apple będzie nieco grubszy niż 4.7-calowy telefon iPhone 7, ale nie tak gruby jak Galaxy S8.

iPhone 8

Ostatnie poważne plotki o tak zwanym „iPhone’ie 8” pojawiły się w zeszłym tygodniu, kiedy to donoszono, że dostawca Apple, firma TSMC, potwierdziła, że Apple z powodzeniem zintegrował czytnik rozpoznawania linii papilarnych Touch ID w wyświetlaczu OLED.

Nowy telefon ma zostać wydany jesienią wraz ze zmodernizowanymi wersjami „S” istniejących modeli iPhone’a. Inne funkcje flagowego telefonu mogą obejmować przedni aparat z podwójnym obiektywem i możliwościami 3D oraz jakąś formę ładowania bezprzewodowego.

Tagi:
© 2017 AppleWorld
Wordpress SEO Plugin by Wordpress SEO Plugin