Prawdopodobny przedni panel białego iPhone'a 5

Prawdopodobny przedni panel białego iPhone’a 5

Published by in iPhone on Lipiec 16th, 2012

Apple.pro opublikował zdjęcie zamieszczone na serwisie Photobucket, które pokazuje białą wersję panelu przedniego nowej generacji iPhone’a 5. To prawdopodobnie pierwszy raz, kiedy widzimy zdjęcie białej wersji nowego urządzenia.

Tak jak poprzednie zdjęcia i wideo z czarną wersją, nowe zdjęcie pokazuje prawdopodobny widok frontu urządzenia z kamerą FaceTime znajdującą się pośrodku, nad otworem słuchawkowym zamiast po lewej stronie, jak to jest w obecnych modelach iPhone’a. Mały, czarny otwór po lewej stronie otworu słuchawkowego na białym panelu to prawdopodobnie czujnik zbliżeniowy, który jest widoczny bardziej na białych modelach.

Panel pokazuje również miejsce pod wyświetlacz o proporcjach zbliżonych do 16:9, zgodnie z pogłoskami o wyższym ekranie z przekątną czterech cali. Ogólnie rzecz biorąc, przedni panel wydaje się pasować dokładnie do wcześniejszych wycieków i rysunku projektu pokazującego szczegóły przedniego panelu.

Warto zauważyć, że właściciel konta na Photobucket, który opublikował to zdjęcie to ta sama osoba, która poprzednio umieściła zdjęcie porównujące wymiary tylnej obudowy iPada trzeciej generacji oraz iPada 2, pokazując w przybliżeniu, o ile grubszy będzie nowy iPad w stosunku do poprzedniego modelu.© 2018 AppleWorld