Program wymiany dysków twardych firmy Seagate o pojemności 1 TB dla komputerów iMac rozszerzony

Program wymiany dysków twardych firmy Seagate o pojemności 1 TB dla komputerów iMac rozszerzony

 

W zeszłym roku, Apple ogłosił, że „niewielka liczba” dysków twardych Seagate o pojemności 1TB używanych w komputerach iMac 2011 może w pewnych warunkach ulec awarii i kwalifikuje się do bezpłatnej wymiany. Teraz Apple rozszerzył ten program na wszystkie komputery iMac sprzedawane w okresie od października 2009 do lipca 2011.

Według nowej strony wsparcia technicznego, jeśli macie 21,5 lub 27-calowy komputer iMac z dyskiem 1TB Seagate, to Apple lub Autoryzowany Serwis Apple wymieni go bezpłatnie. Możecie sprawdzić to także przez poręczny formularz na stronie, aby dowiedzieć się, czy Wasz iMac jest zagrożony.

Jedną z rzeczy, o których warto pamiętać jest to, że nie musicie przynosić iMaca z powrotem do Apple Store: na niektórych obszarach, po skontaktowaniu się z przedstawicielem AppleCare, możecie skorzystać z biurowej lub domowej opcji naprawy. Firma Apple zaleca możliwie najszybszą wymianę dotkniętych usterką dysków twardych.

[contentblock id=1 img=gcb.png]  • teofil

    Czy nie uwazacie, ze byloby rozsadnym po czesci „Możecie sprawdzić to także przez poręczny formularz na stronie” wstawic linka? Przeciez to jest blog apple’owy ludzie. Pewnie przynajmniej polowa ludzi czytajacych ten artykul jest zainteresowana takim linkiem. Oj leniuchy, leniuchy !

    • AppleWorld

      Teofil, spróbuję się wybronić 😉 linka oczywiście podaliśmy w treści bo zgadzam się, że inaczej artykuł nie miałby większego sensu. Ale może jednak jednak jest zbyt mało widoczny http://www.apple.com/pl/support/imac-harddrive/

© 2018 AppleWorld