Publiczne wydanie iOS 8.2 możliwe już w najbliższy poniedziałek

Publiczne wydanie iOS 8.2 możliwe już w najbliższy poniedziałek

Published by in iPad, iPhone, iPod on Luty 28th, 2015

iOS 8

Apple może udostępnić użytkownikom nową wersję iOS 8.2 już w najbliższy poniedziałek, donosi BGR. iOS 8.2, który jest w fazie testów już od listopada, zawiera przede wszystkim wsparcie dla Apple Watch. O premierze marcowej mówiło się już od kilku tygodni, ale wcześniejsze informacje wskazywały bardziej drugą połowę marca.

Poniedziałkowa data wypuszczenia iOS 8.2 oznaczałaby wydanie oprogramowania na równy tydzień przed planowanym wiosennym wydarzeniem medialnym zaplanowanym na 9 marca, podczas którego oczekuje się, że firma ujawni dodatkowe informacje na temat Apple Watch.

Jak dotąd, zostało wydanych pięć wersji beta iOS 8.2, z których ostatnia pojawiła się w poniedziałek, 2 lutego. Zatem jest bardzo możliwe, że w miesiąc po niej otrzymamy już ostatecznie wersję publiczną.

Strona informuje również powołując się na własne źródła, że Apple może wypuścić aż cztery wersje beta iOS 8.3. Do tej pory udostępniono dwie wersje beta iOS 8.3, więc powinny pojawić się jeszcze dwie zanim system zostanie wypuszczony publicznie. Jest możliwe, że iOS 8.3 trafiłby do nas w kwietniu. iOS 8.3 przynosi kilka nowych funkcji do systemu operacyjnego, zwłaszcza przeprojektowane emotikony, w których można zmieniać kolor skóry.

Tagi:


© 2018 AppleWorld