Quanta pracuje podobno nad nową generacją Apple Watch

Quanta pracuje podobno nad nową generacją Apple Watch

Apple Watch trening

Quanta Computer pracuje podobno nad rozwojem nowej generacji firmowego zegarka Apple Watch, wynika z informacji podanych przez chińską stronę United Daily News.

Raport opiera się na ostatnich uwagach zgłoszonych przez przewodniczącego Quanta Computers, Barry Lama, który rzekomo powiedział, że rozwój następnego urządzenia Apple jest w toku. Quanta jest odpowiedzialna za montaż obecnych zegarków Apple Watch. UDN twierdzi, że nowy Apple Watch pojawi się pod koniec drugiego kwartału 2016 roku, a jego masowa sprzedaż  rozpocznie się w trzecim kwartale.

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to następna generacja Apple Watch może pojawić się w czerwcu 2016 roku, wraz ze wzrostem produkcji w połowie roku 2016. Obecny Apple Watch został ogłoszony we wrześniu 2014 roku, a wydany w kwietniu ubiegłego roku.

Kilka miesięcy temu, analityk Cowen and Company Timothy Arcuri twierdził, że druga generacja Apple Watch pojawi się w połowie roku 2016 i będzie cieńsza niż obecne modele. Niewiele wiadomo na temat szczegółów nadchodzącego urządzenia poza raportem z czerwca, który twierdził, że będzie on wyposażony w kamerę FaceTime i rozszerzone funkcje Wi-Fi.



© 2018 AppleWorld