Samsung drwi z braku ładowania bezprzewodowego w iPhone'ie 6S

Samsung drwi z braku ładowania bezprzewodowego w iPhone’ie 6S

reklama Samsung iPhone 6S

Zaledwie kilka dni po tym jak firma Apple zaprezentowała nowe modele iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus, Samsung już przygotował reklamę w której drwi z powodu braku ładowania bezprzewodowego w iPhone’ie, jednocześnie promując nowego Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+.

Samsung już zdążył na Twitterze drwić z długości prezentacji iPhone’a 6S, ale jego nowa reklama jest naprawdę słabym uderzeniem. To oczywiście nie pierwsza reklama w której Samsung wyśmiewa iPhone’a i na pewno nie ostatnia.

W 30-sekundowej reklamie, Samsung podkreśla możliwość ładowania bezprzewodowego w swoich najnowszych phabletach, a następnie pokazuje rozładowanego iPhone’a 6 Plus umieszczonego na padzie do bezprzewodowego ładowania, co nie daje żadnych rezultatów.

Reklama kończy się mottem „To nie jest telefon, to Galaxy”, który jest oczywiście grą słów skierowaną do najnowszego motta kampanii Apple „Jeśli to nie jest iPhone, to nie jest iPhone”.

Biorąc pod uwagę fakt, że reklama pokazała się jeszcze przez rozpoczęciem sprzedaży iPhone’a 6S i 6s Plus, Samsung musiał użyć w tej reklamie ubiegłorocznego iPhone’a 6 Plus. Choć sam fakt ładowania jest nadal aktualny, ponieważ nowe iPhone’y nie posiadają możliwości ładowania bezprzewodowego. Ale czy kogoś to aż przejmuje.

 • Maciej

  Po co komu ładowanie bezprzewodowe? Niewygodne uzycie podczas ładowania. A jak sie gdzies jedzie czy idzie to i tak trzeba wziasc kabel. Niech sie lepiej samsung pochwali swoim systemem lub tez czymś na kształt 3D Touch xd 😂

 • Elvv

  Panowie od Samsunga widać nic lepszego do zaoferowania nie mają, więc uczepili się bezprzewodowego ładowania, przykre…

 • fernios

  Bajer który nie jest potrzebny „jebać telefony na androidzie największe gówno świata „zbyt mało pamięci” ”
  na iPhone walisz ile fabryka dała pamięci i wciąż iPhone zachowuje się jak nowy

  Jebać bezprzewodowe ładowanie co to problem podpiąć kabelek
  ode mnie bardzo duży plus że firma APPLE nie ściąga pomysłów z innych firm ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 • Michoo

  Ja uważam, że to powinien być standard już od 5s!

© 2017 AppleWorld