Samsung Galaxy S5 przyjmuje wyzwanie ALS Ice Bucket nominując iPhone'a 5S

Samsung Galaxy S5 przyjmuje wyzwanie ALS Ice Bucket nominując iPhone’a 5S

Samsung Galaxy S5 ALS Ice Bucket Challenge

Samsung opublikował film z udziałem swojego flagowego smartfona Galaxy S5 przyjmując wyzwanie Ice Bucket Challenge promujące świadomość choroby ALS i szyderczo nominując do niego m.in. iPhone’a 5S i HTC One M8.

Galaxy S5 jest jednym z małej, ale rosnącej liczby smartfonów z systemem Android, które są wodoodporne. Niektóre z jego największych konkurentów – konkretnie iPhone 5S i HTC One M8 – nie. To naturalne, że Samsung czuje potrzebę zwrócić na to uwagę w tym filmie. Zobaczcie…

 • MrCloudancer

  Widzę że Samsung dalej walczy z kompleksem małego siusiaka. A wodoodporność akurat mu się przyda, jeżeli to gówno się tak często wiesza jak inne androidy (w tym mój S3) to nie jedna osoba będzie chciała go zrzucić z mostu, utopić w kiblu lub jeziorze.

  • Sztanixx

   Korzystam z S5 i się nie wiesza. Powiem inaczej on nie ma prawa się zawiesić dlatego, że ma 3x mocniejszy procesor od S3. Pod względem lagów to brak tak samo działa jak Iphone – jeden z plusów S5 ( procesor ).

  • sksksls

   S3 to inna epoka. Mam s5 od ponad 2 miesięcy is strasznie sobie chwalw, chociaż 5s wyszedlby mnie minimalnie taniej. Osobiście polecam samsunga i Gear Fit lub gear2:)

© 2017 AppleWorld