Spotify nie taki drogi, dla inteligentnych

Spotify nie taki drogi, dla inteligentnych

spotify

Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że poradnik nie ma na celu oszukiwania firmy Spotify. Jest to błąd zauważony przeze mnie i przed publikacją tego artykułu powiadomię Spotify Poland Sp. z o.o. A teraz przejdźmy do meritum.

Podczas użytkowania spotify zauważyłem coś ciekawego, jak tylko zamykam aplikację bez wchodzenia w nią to “cofa” moje pominięcia piosenek. Może nie brzmi to za jasno ale w punktach poniżej pokażę wam o co chodzi:

Wszystkie Obrazki znajdują się w galerii pod punktami. Proszę zwróć uwagę na godzinę, jaka jest wyświetlana, jest to jeden z dowodów na to, że ten sposób działa. A jak nie wierzysz to sprawdź sam.

 1. Włączamy naszą aplikację jak zawsze i zaczynamy słuchać muzyki.
 2. Klikamy przycisk HOME aby wrócić do ekranu głównego (aplikacja działa w tle).
 3. Przewijamy muzykę do momentu, kiedy nasze iUrządzenie nie zareaguje na klikanie strzałki sytuację widać na Obrazku nr 1. i 2. To jest moment kiedy spotify zablokował możliwość pomijania utworów i gdybyśmy mieli włączoną aplikację to wyświetliłby się komunikat, który można zobaczyć na Obrazku nr 9.
 4. Następnie przyciskamy kilkukrotnie przycisk HOME, na skutek tego działania powinniśmy znaleźć się w menadżerze aktywnych aplikacji (Obrazek nr 3.).
 5. Kiedy już widzimy naszą aplikację, to musimy ją zamknąć i powrócić do ekranu głównego.
 6. Włączamy naszą aplikację i możemy pominąć następne kilka utworów, pomijanie utworów widać na Obrazkach nr 5 ,6 ,7 , 8.
Tagi:


 • Żenua

  A gdzie w tym wszystkim ten efekt wow? Metoda znana, zanim przeszedłem na premium korzystałem z tego tricku. Oj, schodzicie na psy

 • Tomasz Salich

  Nie dla inteligentnych tylko dla cebulaków którym szkoda 20zł. Rozumiem że jak w Biedronce zobaczysz awarię monitoringu to powiadomisz o tym kierownika po czym będziesz każdemu wchodzącemu pod sklepem mówił jak wynieść z niej towar za 20zł? Brawo za postawę! A ludzie się dziwią czemu kraj w ruinie – przez kombinatorów.

 • Brawo! 🙂

 • lukasz

  trzeba byc niezlym trolem zeby nie zaplacic tych 19zl miesiecznie… dajcie zyc.

  • Wojciech Jarczak

   Nie chodzi o samą płatność 19 zł miesięcznie, przez 6 miesięcy używałem wersji premium i jakiś czas temu przestałem kupować premium, bo uznałem to za zbędne… Sposób odkryty przypadkiem 🙂

   • Gość

    Brawo Wojtek, znalazles cos fajnego i chciales sie tym podzielic z innymi, a teraz ludzie Cie za to zrownaja z ziemia:/ pozdrawiam

   • Tomasz Salich

    Jeżeli to zbędne to korzystaj z darmowej wersji, cwaniaku.

    • Wojciech Jarczak

     Korzystam z wersji darmowej i nie uzywam tego „tricku”. Przeczytaj ze zrozumieniem 🙂

© 2018 AppleWorld