Wnętrze iPhone'a X na nowej, oryginalnej tapecie od iFixit

Wnętrze iPhone’a X na nowej, oryginalnej tapecie od iFixit

Serwis iFixit od lat pokazuje nam wnętrze kolejnych generacji iPhone’ów. Tak też było z najnowszym iPhone’em X w tym roku, gdzie możemy zobaczyć nowe, unikalne podejście Apple do układu komponentów urządzenia. Serwis poszedł o krok dalej tworząc z wyglądu tych komponentów ciekawe tapety dla iPhone’a X.

Wśród unikalnych aspektów układu wewnętrznego iPhone’a X jest dwuczęściowa bateria w kształcie litery L, niespotykanie zminiaturyzowaną płytę główną, nowy system kamery TrueDepth i zaktualizowany moduł tylnej kamery.

Te nowe, zabawne tapety udostępnione przez iFixit dają wrażenie, jakbyśmy patrzyli prosto w telefon iPhone X, szczególnie dzięki nowemu wyświetlaczowi OLED bez ramek. W tym roku iFixit dodał także wersję zdjęcia z promieniach rentgenowskich, która wygląda naprawdę fajnie.

iFixit twierdzi, że będą one działać jako tapety zarówno w trybie „Stopklatki” jak i „Perspektywy”. Zresztą najlepiej jak je pobierzecie i sami przetestujecie. Kliknijcie na zdjęcie, zapiszcie na swoim telefonie a potem ustawcie jako tapetę.

Tapeta iPhone X:

iPhone X … wersja rentgenowska:© 2018 AppleWorld