Zdjęcia górnego tylnego paska obudowy ponownie wskazuje dual-LED Flash w iPhone'ie 5S

Zdjęcia górnego tylnego paska obudowy ponownie wskazuje dual-LED Flash w iPhone’ie 5S

iphone5s_top_strip

Podążając za coraz to nowymi informacjami o iPhonie 5S, którego prawdopodobnie zobaczymy już za niecały miesiąc francuska strona Nowhereelse.fr opublikowała kilka zdjęć części, które wydają się być górnym elementem tylnej obudowy iPhone’a 5S. Zdjęcia zostały pierwotnie wystawione przez użytkownika na terenie Chin na mikroblogu Sina Weibo, gdzie regularnie pojawiają się przecieki z różnych źródeł.

Warto zauważyć, że przestrzeń dla modułu flash na górnym pasku wydają się mieć wystarczającą ilość miejsca dla lampy dual-LED flash, która jest zgodna z prototypem iPhone’a 5S z grudnia 2012, która wyciekła już w czerwcu. Lampa Dual-LED flash zwiększyłaby wydajność dotychczasowej lampy i umożliwiła tworzenie lepiej doświetlonych zdjęć w warunkach słabego oświetlenia.

Wcześniej przytaczaliśmy informacje z których dowiadujemy się, że iPhone 5S zachowa tą samą, 8-megapikselową rozdzielczość jaką mamy w obecnym iPhone’ie 5, ale będzie posiadał szerszą przysłonę, by móc przechwycić więcej światła podczas robienia zdjęcia.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld