Złoty Goophone i5S, dla każdego, kto chciałby złotego iPhone'a z systemem Android

Złoty Goophone i5S, dla każdego, kto chciałby złotego iPhone’a z systemem Android

Goophone i5S

Odkąd pierwszy iPhone pojawił się na scenie w 2007 roku , chińscy producenci rozpoczęli nieustające próby produkowania jego klonów. Jeden z producentów w szczególności zobaczył ogromne możliwości klonowania tego popularnego urządzenia i jest prawdopodobnie najbardziej popularny wśród wszystkich iPhone’owych producentów podróbek.

Goophone , w przeciwieństwie do innych, korzysta z otwartego systemu operacyjnego Google. Przez kilka lat wydawał iPhone’o-podobne urządzenia z systemem Android, ale z mocno dopracowaną nakładką wyglądającą z wierzchu jak iOS. Widząc okazję wielkiego zapotrzebowania na złotego iPhone’a 5S, wydał właśnie swoją wersję złotego Goophone i5S. Jego konstrukcja jest niemal identyczna jak iPhone 5S, z wyjątkiem braku czytnika linii papilarnych Touch ID. Choć i tak wygląda jakby był.

Tak więc, jeśli jesteś jednak fanem Androida skrycie zazdrosnym o wygląd iPhone’a to może to być idealne urządzenie. Tyle tylko, że chyba działa strasznie i nie jest nawet w przybliżeniu tak solidnie wykonany jak iPhone. • Dariusz

  Damian.. kup dzieciakowi normalnego iPhone, a nie jakiś chiński badziew. Ja w życiu nie kupię synowi czegoś tak tandetnego. Wolę wydać trochę więcej i dać mu oryginał.

 • Damian

  Ciekaw jestem jaka cena jest tego czegoś,osobiście swemu dziecku z miłą chęcią bym kupił taki telefon,bo zaczyna zazdrościć że tata ma a ona nie…

 • Mikołaj

  oglądałem kilka recenzji i na prawdę robi wrażenie :O porównania z apple wypadają wyśmienicie opóźnienia i płynność bardzo mała. Jestem na prawdę zaskoczony. Ciekaw jestem tylko z jakości materiałów z których jest wykonany!

  • AppleWorld

   Na pewno co by nie mówić podróbka niemal idealna. naprawdę z przodu ciężko na szybko poznać że to jednak nie iPhone

© 2018 AppleWorld