Zmień wygląd swojego iPhone'a 4/4S na iPhone'a 5

Zmień wygląd swojego iPhone’a 4/4S na iPhone’a 5

Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie będziecie w stanie kupić nowego iPhone’a 5 tej jesieni, a chcecie poczuć trochę jego smaku, to możecie sprawdzić ten najnowszy mod, który obiecuje w prosty sposób upodobnić Waszego iPhone’a 4 lub iPhone’a 4S do iPhone’a 5.

Cała przemiana to tak naprawdę tylko zmiana tylnego panelu obudowy, ale i tak pomysł jest bardzo ciekawy. Za 30 USD, można kupić nowy tylny panel pasujący do czwartej lub piątej generacji iPhone’a, który łączy w sobie szkło i aluminium, upodabniając się do tego czego oczekuje się od iPhone’a 5. Sam montaż jest bardzo prosty. Polega na wykręceniu dwóch śrubek na dole urządzenia, wysunięciu istniejącego panelu i założeniu nowego.

Zestaw posiada 30-dniową gwarancję i jest zrobiony z części „tej samej jakości co dostawcy Foxconn” – w tym z oryginalnego obiektywu aparatu. Panel składa się z wysokiej jakości aluminium i akrylu podobnego do szkła. Posiada również wewnętrzną metalową ramkę dla lepszej trwałości oraz naklejkę-radiator dla „lepszego odprowadzania ciepła.” W zestawie znajdziemy także mini śrubokręt potrzebny do montażu. Całość jest dostępna oczywiście w kolorze czarnym lub białym.

Jeśli jesteście zainteresowani tym gadżetem to musicie być szybcy. Z tym logo Apple na obudowie, to niemal pewne, że zostanie on w ciągu najbliższych kilku dni zablokowany przez zespół prawny Apple.

[contentblock id=1 img=adsense.png]  • Tandeta dla sąsiada.

  • kiego

    Nikt nadal nie wie jak będzie wyglądał w całej okazałości nowy flagowy model Apple, a już robią do starszych typów przeróbki na nowego -.-

© 2018 AppleWorld