Aktualizacja Google+ dla iOS dodaje funkcję "Spotkań" i wiele więcej

Aktualizacja Google+ dla iOS dodaje funkcję “Spotkań” i wiele więcej

W App Store pojawiła się dziś gruntowna aktualizacja oficjalnej aplikacji Google+ dla urządzeń iOS. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Google, mobilna aplikacja została poszerzona o funkcję “Spotkania” co oznacza, że ​teraz będziemy w stanie dołączyć do “Spotkania” bezpośrednio z telefonu iPhone lub iPoda Touch.

Google komentuje to w ten sposób:

“W życiu spotykamy się ze znajomymi w przeróżnych miejscach, w każdym czasie. I często te najbardziej nieoczekiwane spotkania pamiętamy najbardziej. Uważamy, że “Spotkania” w Google + powinny dotrzymać kroku spotkaniom w rzeczywistym świecie. Dlatego też dzisiaj uruchamiamy tą funkcjonalność na urządzeniach, które macie zawsze przy sobie: telefonach komórkowych. Aby rozpocząć, wystarczy znaleźć aktywne “Spotkanie” i wybrać opcję “Dołącz do spotkania””

Kolejną najbardziej zauważalną zmianą, jest zaktualizowanie funkcji “Czat”, która została zmieniona na Messenger i obsługuje teraz zdjęcia. Możemy teraz łatwo dołączyć zdjęcia z biblioteki lub zrobić nowe w wątku Messengera. Google twierdzi, że nastąpiła pewna poprawa niezawodności w tej kwestii.

Inne ulepszenia w Google+ dla iOS obejmują możliwość dodawania “+1” do komentarzy, mapę w profilu z miejscem naszego zamieszkania, oraz nowa funkcja dzielenia się postami z wybranymi osobami, a nie tylko “kręgami”. Ponadto, Google wymienia ulepszenie funkcji wyszukiwania oraz lepsze wsparcie dla “wzmianki o osobie” (w widoku komponowania postu pojawi się okienko dialogowe, umożliwiające wybór użytkowników).

Nowa wersja Google+ dostępna jest w App Store tutaj.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...