Amerykańska sieć AT&T dostała zamówienia na 200 000 iPhone'ów 4S w ciągu pierwszych 12 godzin sprzedaży

Amerykańska sieć AT&T dostała zamówienia na 200 000 iPhone’ów 4S w ciągu pierwszych 12 godzin sprzedaży

Agencja Reuters donosi, że amerykańska sieć komórkowa AT&T zaobserwowała “nadzwyczajne zainteresowanie” nowym iPhone’em 4S, których publiczne zamówienia rozpoczęły się około 0:01 czasu pacyficznego w piątek 7 października. AT&T ujawnia, że ​złożono ponad 200 000 przedpremierowych zamówień na iPhone’a 4S w ciągu pierwszych 12 godzin sprzedaży.

Dla porównania, w zeszłym roku Apple ogłosił, że w pierwszy dzień sprzedaży złożono rekordową ilość 600 000 zamówień na iPhone’a 4 u wszystkich operatorów w USA, Francji, Niemczech, Japonii i Wielkiej Brytanii. Tak, w 2010 było to 600 000, ale u wszystkich operatorów Apple i w pierwszym pełnym dniu sprzedaży.

W tym roku AT&T zanotował ponad 200 000 pre-zleceń w czasie o połowę krótszym. W przeciwieństwie do ubiegłego roku, nowy iPhone 4S jest teraz dostępny także u innych amerykańskich operatorów Verizon i Sprint, które będą stanowić aletrenatywę dla wielu zamawiających telefon w USA. Mimo podziału na trzech operatorów, AT&T stwierdza, że jest to “najbardziej udana premiera iPhone’a, jaką kiedykolwiek mieli”.

Apple zaoferował także iPhone’a 4S przedpremierowo w kilku innych krajach spoza USA (Australia, Kanada, Francja, Niemcy, Japonia i Wielka Brytania). Tak więc, wydaje się pewne, że iPhone 4S będzie również najbardziej udaną premierą telefonu w historii Apple.

Tagi:


© 2018 AppleWorld