Analitycy oczekują premiery iPhone'a 5 na WWDC 2012 w czerwcu

Analitycy oczekują premiery iPhone’a 5 na WWDC 2012 w czerwcu

Published by in iPhone on Luty 2nd, 2012

Gazeta “The Commercial Times” opublikowała raport Daiwa Securities, że prawdopodobna premiera iPhone’a 5 możliwa jest na corocznej konferencji Apple Worldwide Developer’s Conference (WWDC), która odbędzie się w czerwcu 2012 roku. Daiwa Securities twierdzi również, że iPhone 5 będzie korzystać z  technologii panelu dotykowego “glass to glass”, w którą zaopatrują Apple firmy TPK Holding i Wintek.

Informacja o premierze kolejnego modelu iPhone’a latem nie jest nowa i często pojawiała się przy różnych okazjach. Być może jest ot po prostu powtórzenie wcześniejszych plotek.

Firmy Apple zerwał z tradycją z premierą iPhone 4S, który został zaprezentowany w październiku 2011 roku. Poprzednie prezentacje nowych iPhone’ów miały miejsce na corocznych konferencjach Apple WWDC.

Oficjalna data tegorocznej konferencji nie została jeszcze ogłoszone. Wcześniejszy wyciek planu wydarzeń w Apple prezentował 10-15 czerwca jako prawdopodobną datę. Kalendarz imprez Moscone ma ten termin zablokowany na “Spotkanie firmowe”, którym zazwyczaj zastępuje się roboczo WWDC.© 2018 AppleWorld