Aplikacja mobilna Polski Niezwykłej już dostępna w App Store

Aplikacja mobilna Polski Niezwykłej już dostępna w App Store

Aplikacja mobilna największego społecznościowego serwisu turystycznego o Polsce zadebiutowała w środę w polskim App Store w wersji na iPhone. Już w dzień po pojawieniu się wskoczyła na pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych darmowych aplikacji.

Aplikacja bazując na naszym położeniu pozwala wyszukiwać najciekawsze miejsca w naszej okolicy ale pozwala też zaplanować pobyt w miejscu, do którego dopiero się wybieramy. Dzięki prostemu interfejsowi za pomocą zaledwie jednego kliknięcia otrzymujemy listę atrakcji ułożonych według odległości od miejsca, w którym się znajdujemy. Po przełączeniu na widok mapy możemy sprawdzić dokładną lokalizację naszych „must see”. Aplikacja zbiera pozytywne opinie. „Bardzo ciekawa propozycja dla lubiących podróże i wycieczki”, „Moim zdaniem w AppStore nie ma sobie równych”, „Dużo ciekawych miejsc wraz z opisem i dokładną lokalizacją” – to tylko kilka z pochlebnych recenzji pierwszych użytkowników.

Polska Niezwykła to największy turystyczny serwis społecznościowy w sieci. W naszej bazie atrakcji znajduje się już ponad 30 000 miejsc wartych odwiedzenia i prawie 300 000 zdjęć. Nad jej aktualizacją stale pracuje ponad 8 000 użytkowników.

Darmową aplikację możecie pobrać tutaj.© 2018 AppleWorld
Loading...