Aplikacje iWork dla iCloud Beta teraz dostępne dla wszystkich nawet bez urządzenia Apple

Aplikacje iWork dla iCloud Beta teraz dostępne dla wszystkich nawet bez urządzenia Apple

iWork dla iCloud Beta

Apple udostępnił swoje aplikacje Pages, Numbers i Keynote dostępne poprzez iCloud Beta dla wszystkich użytkowników, nawet tych nie posiadających urządzenia Apple. Od teraz każdy może utworzyć swój własny Apple ID uzyskując w ten sposób dostęp do aplikacji pakietu iWork w iCloud za darmo. Każde konto posiada 1 GB bezpłatnego miejsca w iCloud do użytku z oprogramowaniem.

iCloud Beta

Choć oferta ogranicza się obecnie do strony iCloud Beta, to jest prawdopodobne, że Apple w przyszłości wprowadzi tą możliwość do regularnej wersji. Aby utworzyć darmowe konto Apple ID, należy wejść na stronę iCloud Beta i kliknij górny baner aby rozpocząć proces rejestracji.

Apple wprowadził pakiet iWork dla iCloud podczas WWDC 2013, wnosząc aplikacje Pages, Numbers i Keynote także do sieci internetowej. Po otrzymaniu “pozytywnego odzewu” Apple kilka miesięcy później otworzył usługi dla wszystkich użytkowników. iWork dla iCloud stale jest poprawiany i rozszerzany o nowe funkcje i wsparcie większej ilości języków.© 2018 AppleWorld