Apple aktualizuje Apple TV o obsługę klawiatury Bluetooth, ujawniając nowy model 'AppleTV3,2'

Apple aktualizuje Apple TV o obsługę klawiatury Bluetooth, ujawniając nowy model ‘AppleTV3,2’

appletv32

Oprócz dzisiejszej nowej wersji iOS 6.1, Apple wydał również aktualizację dla Apple TV. Nowa wersja oprogramowania o numerze 5.2 obejmuje szereg ulepszeń w tym bezpośrednie strumieniowanie z iTunes w chmurze, obsługę klawiatury Bluetooth i więcej.

– iTunes w chmurze: Przeglądanie i odtwarzanie zakupionej muzyki iTunes bezpośrednio z iCloud.
– Klawiatura Bluetooth: Używaj bezprzewodowej klawiatury Apple do sterowania Apple TV.
– Audio AirPlay dla filmów: prześlij muzykę audio z filmów, programów telewizyjnych i innych filmów z Apple TV do głośników obsługujących AirPlay i urządzeń (w tym AirPort Express i innych Apple TV).
– Stabilność i wydajność: Zawiera ulepszenia wydajności i stabilności w sklepie iTunes Store, AirPlay, Netflix, iTunes Match i przewodowych połączeń ethernetowych.

Co ciekawe, Apple wydał trzy wersje aktualizacji Apple TV, obejmując nie tylko drugą generację (AppleTV2,1) i trzecią generację (AppleTV3,1) ale również nowy AppleTV3,2. Nie wiadomo, jaka dokładnie różnica jest pomiędzy wersjami, lecz sugeruje, że system numeracji wnosi stosunkowo niewielkie zmiany.

Analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo wspomniał wcześniej w tym miesiącu, że Apple przygotowuje się do uruchomienia uaktualnionej wersji Apple TV w tym kwartale, choć spodziewamy się drobnych zmian. Apple nie podał jednak wciąż żadnych publicznych informacji dotyczących zaktualizowanego Apple TV.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld