Apple już wkrótce może wypuścić etui Smart Battery Case dla najnowszych modeli iPhone'a

Apple już wkrótce może wypuścić etui Smart Battery Case dla najnowszych modeli iPhone’a

Bazując na informacji odkrytych przez Guilherme Rambo z 9to5Mac, wygląda na to, że Apple jest już gotowy na wydanie nowego etui Smart Battery Case dla iPhone’a XS, a być może także wersji dla iPhone’a XS Max i iPhone’a XR.

Rambo odkrył odniesienia do trzech identyfikatorów modelu etui w kodzie iOS, w tym A2070, A2071 i A2171, sugerując, że Apple może wypuścić etui w trzech różnych rozmiarach dla iPhone’a XS, iPhone’a XS Max i iPhone’a XR. Inny identyfikator znaleziony w kodzie iOS wskazuje na wydanie ich jeszcze w 2018 roku.

Pierwsze etui Smart Battery Case firmy Apple przeznaczone było dla iPhone’a 6 i iPhone’a 6s i było wyposażone w akumulator o pojemności 1 877 mAh, który wystawał z tyłu obudowy. Firma Apple wypuściła na rynek wersję dla iPhone’a 7 o podobnej konstrukcji, ale o większej pojemności 2 365 mAh. Oba kosztują 499 złotych, a te drugie są nadal dostępne.

9to5Mac wcześniej znalazł ikonę w wersji beta watchOS 5.1.2, która wydaje się korelować z nowym Smart Battery Case. Ikona sugeruje, że obudowa będzie miała złącze Lightning, ale nie jest jasne, czy obsługiwać będzie ładowanie bezprzewodowe. Wygląda również na to, że nowe etui mogą nie mieć “podbródka” sięgającego poza dolną część iPhone’a.© 2019 AppleWorld