Apple kontynuuje swój prośrodowiskowy przekaz udostępniając trzy tematyczne tapety na iOS

Apple kontynuuje swój prośrodowiskowy przekaz udostępniając trzy tematyczne tapety na iOS

Apple Renew program

Podczas swojej poniedziałkowej konferencji “Let Us Loop You In” Apple sporo czasu poświęcił prezentacji swojego zaangażowania w ochronę środowiska. Dziś firma postanowiła nagrodzić fanów, którzy korzystają z programu recycligu swoich starych urządzeń za pomocą programu Renew (i tych, którzy tego nie robią) oferując im zestaw tematycznych tapet iOS.

Jak odkrył 9to5mac Apple rozdaje adresy do strony www na kartach fizycznych w swoich sklepach detalicznych, gdy użytkownik chce sprzedać stare urządzenie i kupić coś nowego, ale okazuje się, że każdy może odwiedzić specjalną witrynę i pobrać tapetę dla siebie, niezależnie od tego, czy braliśmy udział w programie Renew.

apple-renew-program-wallpapers-800x497

Każda tapeta została stworzona przez Anthonyego Burrilla, znanego grafika, który został zainspirowany naturą i ludźmi spotykającymi się, aby pomóc naszej planecie. Te trzy dzieła sztuki nazywane zostały “Nature in Balance,” “Nature in Harmony,” i “Nature in Us,” i przystosowane zostały do ekranów iPada mini, iPada Air, iPada Pro, iPhone’a 5, iPhone’a 6/6S i iPhone’a 6/6S Plus.

Użytkownicy mogą pobrać tapety na komputer w pliku zip, który zawiera różne wersje rozmiaru każdego dzieła sztuki, ale łatwiej jest przejść do strony internetowej firmy i zapisać obraz bezpośrednio z urządzenia z systemem iOS. Tym sposobem wszystko co należy zrobić, to po prostu przycisnąć dłużej wybrany obraz aby go zapisać obraz, a następnie wejść w Ustawienia> Tapeta> Wybierz nową Tapetę i wybrać jeden z pobranych obrazów.© 2018 AppleWorld