Apple Music będzie dostępne na urządzeniach Sonos od 15 grudnia

Apple Music będzie dostępne na urządzeniach Sonos od 15 grudnia

Apple Music Sonos

Od 15 grudnia, Apple Music będzie dostępny na urządzeniach marki Sonos, pozwalając użytkownikom korzystających z tych głośników na dostęp do usługi muzycznej firmy Apple po raz pierwszy od czasu jej wejścia w czerwcu tego roku. Sonos i Apple ogłosili, że nowy serwis  Sonos Apple Music public beta wejdzie w życie dla wszystkich użytkowników Sonos za około dwa tygodnie.

Użytkownicy Sonos będą mogli uzyskać dostęp do muzyki firmy Apple na swoich głośnikach Sonos z zakładek Dla Ciebie, Nowe, a także Radia oraz wszystkich utworów zgromadzonych w zakładce Moja Muzyka. Beta pozwoli użytkownikom na dostęp do Apple Music przez dedykowaną aplikację Sonos na iPhone’a, iPada, iPoda touch, Maca i PC z pełnym wsparciem ustawień dostępnych w 2016 roku.

“Wielu z naszych członków kocha Sonos i chce korzystać z naszych usług w całym domu”, powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. usług internetowych. “Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Sonos, aby zapewnić lepsze doświadczenia z Apple Music w jeszcze większej liczbie miejsc, w których fani lubią muzykę.”

Od uruchomienia usługi Apple Music Sonos pracował nad wsparciem dla usługi, z obietnicą że funkcja będzie gotowa do użycia przez końcem roku. Sonos współpracuje z wieloma usługami streamującymi muzykę w tym Spotify, Deezer, Pandora, TuneIn, SiriusXM, Google Play Music, SoundCloud, Amazon Music, iheartradio, Rhapsody, Rdio, Qobuz, Tidal i Beats Music, które zostało zamknięte z końcem listopada.© 2019 AppleWorld