Apple Music wprowadza 116 globalnych list przebojów "Top 100"

Apple Music wprowadza 116 globalnych list przebojów “Top 100”

Apple Music wprowadza nowe listy przebojów dla rynków regionalnych i globalnych – informuje Rolling Stone. Od teraz serwis muzyczny oferuje 116 rankingów “Codzienne Top 100”, które wyświetlają najczęściej strumieniowane utwory w Apple Music.

Rankingi, które są odświeżane codziennie o 12:00 czasu pacyficznego, są dostępne dla każdego kraju, w którym dostępne jest Apple Music, a ponadto istnieje jeden globalny ranking, który gromadzi najlepsze piosenki na całym świecie.

Zarządzający serwisem Apple Music zademonstrowali nową funkcję dla Rolling Stone, z nowymi rankingami umieszczonymi pod zakładką “Przeglądaj” z wyglądem podobnym do list odtwarzania lub albumów.

Usługa Apple Music poprzednio zawierała sekcję Top Charts w zakładce “Przeglądaj” aplikacji, ale była ograniczona do wybranej liczby utworów, list odtwarzania, albumów i filmów bez podziału według kraju.

Codzienne top 100 jest już dostępne dla użytkowników w Polsce i pojawia się on samodzielnie bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika.


© 2019 AppleWorld