Apple nie zakończył jeszcze projektu następnego iPhone'a

Apple nie zakończył jeszcze projektu następnego iPhone’a

Published by in iPhone on Maj 12th, 2012

Według kolejnego raportu serwisu iMore Apple planuje wdrożenie nowego, mniejszego złącza dokowania. Strona była niezawodna w przeszłości i prawidłowo przewidziała wprowadzenie LTE do iPada. iMore informuje również, że Apple jest jeszcze wciąż w fazie projektowej kolejnego iPhone’a i nie został on jeszcze ukończony. 

“Mimo różnych innych plotek, nasze źródła informują, że Apple nadal nie sfinalizował projektu następnej generacji iPhone 5 (lub jakkolwiek zostanie on nazwany). Nie ma gigantycznego ekranu. Nie ma formatu obrazu 16:9. Nie ma metalowej obudowy. Po prostu nic nie zostało ostatecznie ustalone.

[…]

Po raz kolejny słyszymy, że jeśli wielkość ekranu się zmieni, to zapewne niewiele (nie więcej jak do 4 cali). Nie słyszeliśmy nic o zaplanowanej zmianie w proporcjach ekranu (taka zmiana według nas nie ma sensu).”

iLounge wcześniej twierdził, że następny iPhone będzie miał mniejsze, przeprojektowane złącze dokowania, jak również 4-calowy ekran, który ma być tylko wyższy, aby dostosować go do ekranowej proporcji iPhone’a 4S. Wygląd obecnego iPhone’a 4S został przyjęty bardzo dobrze o czym świadczą miliony sprzedanych sztuk. Możliwe jest zatem, że firma zdecyduje się pozostać przy udanej konstrukcji, wprowadzając tylko niewielkie zmiany, zamiast całkowitego redesignu.

Inne niedawne pogłoski o iPhone’ie obejmują stwierdzenia, że pojawi się on we wrześniu, a inne, że posiadać będzie takie same złącze na karty mikro-SIM jak w aktualnym iPhone’ie, zamiast nowej koncepcji nano-SIM. Następny iPhone ma też utrzymać swój fizyczny przycisk Home.© 2018 AppleWorld