Apple oficjalnie rozpoczyna sprzedaż kolekcji Apple Watch Hermes

Apple oficjalnie rozpoczyna sprzedaż kolekcji Apple Watch Hermes

Apple Watch Hermes

Apple oficjalnie zainaugurował dziś start sprzedaży kolekcji Apple Watch Hermes, którą obie firmy ogłosiły w dniu 9 września podczas prezentacji medialnej “Hey Siri”. W kolekcji znajdują się trzy różne opcje pasków dla klientów – Single Tour, Double Tour i Manchette – wraz z obudowami Apple Watch ze stali nierdzewnej. Żadnego z nowych pasków Hermès nie można zakupić oddzielnie, są dostępne tylko w jednym z dziesięciu modeli w kolekcji.

Hermes oferuje cztery różne wersje kolorystyczne paska Double Tour, w tym Bleu Jean czy Capucine, ale tylko w rozmiarze 38 mm. Osoby zainteresowane paskiem Single Tour może wybrać jeden z trzech różnych kolorów, z których dwa dostępne są zarówno w wersji 38 mm oraz 42 mm, ale jeden – Capucine – jest oferowane tylko w wersji 38 mm. Alternatywnie, opcja Manchette jest nieco bardziej uproszczona dla kupujących, ze względu na jego dostępność w jednym kolorze i rozmiarze: skórzany pasek w kolorze Fauve Barenia z 42 mm wielkością obudowy.

Apple_Watch_Hermes

Choć informacja o wszystkich modelach zegarka pojawia się na polskiej stronie Apple to wygląda na to, że ich kupno w Polsce będzie niemożliwe. Na liście miejsc gdzie będzie można nabyć specjalne modele Apple Watch Hermes jest Berlin, Paryż czy Mediolan lecz na próżno szukać tam miasta w Polsce.

Potencjalni zainteresowani muszą spodziewać się także nieco wyższej ceny od tej średniej Apple Watch ze stali nierdzewnej. I tak ceny Single Tour rozpoczynają się od 1100 dolarów, Double Tour kosztują 1250 dolarów, a Manchette okazuje się być najdroższym w cenie 1500 dolarów. Modele te nie zostaną udostępnione w sklepie internetowym Apple, lecz jak wspomniałem wcześniej mają być oferowane w wybranych sklepach detalicznych Apple Store i Hermes w Ameryce Północnej, Europie i Azji.© 2018 AppleWorld