Apple ogłosił ósmą edycję iTunes Festivalu w Londynie zaplanowaną na wrzesień

Apple ogłosił ósmą edycję iTunes Festivalu w Londynie zaplanowaną na wrzesień

iTunes Festival 2014

Firma Apple ogłosiła dziś ósmą edycję swojego corocznego muzycznego wydarzenia jakim jest iTunes Festival w Londynie. W ramach festiwalu przez 30 dni odbywa się w Roundhouse 30 koncertów największych gwiazd sceny muzycznej. Wśród potwierdzonych już artystów tegorocznej edycji iTunes festiwalu znaleźli się m.in. Maroon 5, Pharrell Williams, Beck, David Guetta, Calvin Harris i wielu więcej.

iTunes Festival w Londynie powraca z kolejnym przepięknym składem światowej klasy wykonawców i ogromnych koncertów” powiedział Eddy Cue, starszy wiceprezes Apple ds. oprogramowania oraz usług internetowych. “Te koncerty wydobywają serce i duszę iTunes a my kochamy organizowanie ich dla naszych klientów w Roundhouse, a także milionów ludzi oglądających je na całym świecie za darmo”

Jak w minionych latach, darmowe bilety na koncerty będą dostępne poprzez iTunes w systemie loteryjnym. ITunes Festival będzie również transmitowany poprzez Apple TV, aplikację iOS oraz desktopową aplikację iTunes.© 2018 AppleWorld