Apple opóźni do września produkcję większego 'iPada Pro'

Apple opóźni do września produkcję większego ‘iPada Pro’

Published by in iPad on Marzec 5th, 2015

iPad Pro

Apple zdecydował się opóźnić produkcję większego iPada nazywanego roboczo “iPadem Pro” z powodu problemów z zasilaniem panelu wyświetlacza, donosi Bloomberg. Produkcja tabletów ma podobno rozpocząć się we wrześniu, a nie z początku tego roku.

To nie jest pierwszy raz, kiedy plotki wskazują na opóźnienie iPada Pro. Apple miał podobno zaprezentować go na początku 2015 roku, ale plany te zostały podobno zawieszone. W październiku, The Wall Street Journal informował, że Apple zdecydował się opóźnić masową produkcję iPada w celu skoncentrowania się na produkcji iPhone’a 6 Plus, a w listopadzie, analityk KGI Securities Ming Chi Kuo powiedział, że produkcja może zostać opóźniona do Q2 2015 ze względu na trudności związane z produkcją elementów wyświetlacza. Przy opóźnieniu produkcji aż do września, tablet możemy zobaczyć dopiero w końcówce 2015 roku.

Apple planuje wykorzystać “iPada Pro”, jak nazywają go media, w celu ponownego poruszenia wciąż słabnącą sprzedażą iPada. Oczekuje się, że tablet mógłby posiadać wyświetlacz o przekątnej 12,2 – 12,9 cala, przebijając tym znacznie zarówno 9,7-calowego iPada Air 2 i 7,9-calowego iPada Mini 3.

Grupą docelową miałyby być przede wszystkim firmy, a plotki sugerują, że nowe urządzenie mogłoby posiadać wyświetlacz ultra wysokiej rozdzielczości oraz stereofoniczne głośniki na górnej i dolnej krawędzi urządzenia w celu poprawy doznań muzycznych. Może on być również sprzedawany z opcjonalnym rysikiem.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...