Apple pracuje nad aktualizacją iOS 8.4, która może zaoferować nową usługę muzyki

Apple pracuje nad aktualizacją iOS 8.4, która może zaoferować nową usługę muzyki

ios-8

Wraz z iOS 8.2 i iOS 8.3, które to zostały wypuszczone w ręce deweloperów w wersjach beta mówi się, że Apple pracuje już nad aktualizacją iOS 8.4. Według 9to5Mac, beta o nazwie kodowej “Copper” zostanie wydana później w tym roku, zapewne po wypuszczeniu do sprzedaży Apple Watch w kwietniu.

Biorąc pod uwagę czas uwalniania iOS 8.2 i iOS 8.3 możliwe jest, że iOS 8.4 będzie aktualizacją, która wprowadzi nową usługę streamingu muzyki firmy Apple. Najnowsze plotki sugerują, że istniejąca usługa muzyczna Beats zostanie odświeżona, przebudowana i zintegrowana z systemem iOS i OS X. Choć czas jej uruchomienia jest nieznany, to Apple może dążyć do jej uruchomienia w czerwcu, w terminie corocznej konferencji Worldwide Developers Conference.

Urządzenia z systemem iOS 8.4 zaczęły się już pojawiać w licznych logach stron poświęconych Apple. Liczba odwiedzin z urządzeń z systemem iOS 8.4 wskazuje zarówno na adresy IP firmy Apple jak i inne jednak pozostają na stosunkowo niskim poziomie. Wszystko to sugeruje jednak, że rozwój iOS 8.4 jest w bardzo wczesnym stadium.

ios_8_4_apple

Tagi:


© 2018 AppleWorld