Apple pracuje podobno nad słuchawkami "AirPod Pro Lite"

Apple pracuje podobno nad słuchawkami „AirPod Pro Lite”

Published by in Music on 12 lutego, 2020

Według DigiTimes, Apple współpracuje z partnerami łańcucha dostaw na Tajwanie nad kilkoma nadchodzącymi produktami, w tym tak zwanym „AirPod Pro Lite”.

Inne wspomniane produkty obejmują iPady nowej generacji, Apple Watch i iMac, z których wszystkie będą wymagały aktualizacji w nadchodzących miesiącach, chociaż niektóre takie jak iPad i Apple Watch prawdopodobnie nie będą dostępne przed wrześniem.

Wspomnienie o AirPod Pro Lite nie zawiera dalszych szczegółów, przemycając w raporcie o Apple informacje o tym, że firma chce zwiększyć produkcję wraz z partnerami z Tajwanu, dążąc do geograficznej dywersyfikacji łańcucha dostaw Apple w związku z trwającą epidemią koronawirusa, który znacząco wpłynął na produkcję w Chinach.

Nie jest jasne, do czego dokładnie odnosi się DigiTimes przez określenie „AirPod Pro Lite”, ponieważ Apple właśnie wypuściło AirPods Pro w październiku ubiegłego roku. Po wydaniu AirPods drugiej generacji w marcu 2019 roku i różnicą 250 złotych od AirPods Pro nie wiadomo gdzie wpasowałaby się wersja „Lite” AirPods Pro w tej linii produktów.

Chociaż DigiTimes często ma dość trafne informacje odnośnie produktów Apple z łańcucha dostaw, to źródło jest mniej dokładne, jeśli chodzi o konkretne szczegóły, takie jak nazewnictwo i terminy, więc możliwe, że może to być trzecia generacja zwykłych AirPods. Będziemy musimy poczekać na pojawienie się dodatkowych plotek, zanim będziemy mieć lepszy obraz tego, czego możemy się spodziewać.


© 2020 AppleWorld