Apple prezentuje dwie nowe reklamy iPhone'a 6: 'Reservations' i 'Gamers'

Apple prezentuje dwie nowe reklamy iPhone’a 6: ‘Reservations’ i ‘Gamers’

reklama iPhone 6

Firma Apple wprowadziła na rynek dwie nowe reklamy iPhone’a 6 i iPhone’a 6 Plus, które po raz kolejny wykorzystują głosy Jimmiego Fallona i Justina Timberlake’a. Reklamy podkreślają możliwości grania na iPhone’ie 6 oraz możliwość przekazywania połączeń telefonicznych na komputery Mac i iPada.

Pierwsza, humorystyczna reklama zatytułowana “Gamers” koncentruje się na układzie A8 w iPhone’ie 6, a reklama prezentuje niedawno wydaną grę multiplayer online Vainglory“Układ A8 jest tak potężny, że przynosi gry na następny poziom” mówi Fallon, przed rozgrywką z Timberlake’iem.

Druga reklama, zatytułowany “Reservations” podkreśla ciągłość i możliwość iPhone’a do przekazywania połączeń na komputery Mac i iPady. “Czy wiesz, że możesz użyć iPhone’a 6, aby nawiązać połączenie z prawie każdego urządzenia Apple?” pyta Fallon przed nawiązaniem połączeń z różnych urządzeń, w tym komputera Mac i iPada.

Nowe reklamy, które pokazały się dziś, są już kolejnymi w której wystąpili Fallon i Timberlake. Pierwsze dwie reklamy, “Duo” i “Health” pokazały się zaraz po debiucie iPhone’a 6 we wrześniu, a dwie kolejne “Huge” i “Cameras”, zostały wydane później we wrześniu.© 2018 AppleWorld