Apple prezentuje humorystyczną reklamę iPhone'a 6S

Apple prezentuje humorystyczną reklamę iPhone’a 6S

Hands free Siri iPhone 6S

Apple ostatnio zasypuje nas swoimi nowymi reklamami. Tym razem wypuścił kolejną reklamę iPhone’a 6S, koncentrującą się na osobistym asystencie Siri i bezprzewodowej funkcji “Hej Siri” wbudowanej w nowym urządzeniu. W humorystycznej reklamie wystąpił Bill Hader, który również odegrał główną rolę w zabawnym filmie “Backstage”, który Apple zaprezentował podczas Worldwide Developers Conference w czerwcu.

Na filmie, Hader prosi Siri, aby przeczytała mu jego e-mail, który okazuje się być spamem. W wiadomości od “Księcia Osepha” Siri odczytuje, że ma on “jedyną okazję w życiu na zarobienie milionów”. Siri pyta, czy Hader chciałby na nią odpowiedzieć, na co on reaguje bardzo entuzjastycznie jedząc kanapkę.

Reklama “Prince Oseph” jest piątą reklamą iPhone’a 6S, którą Apple wydał w tym tygodniu, a każda reklama skupia się na różnych aspektach, takich jak 3D Touch, Live Photos i poprawionych możliwościach robienia zdjęć. W innych reklamach wystąpiły znane osobistości, takie jak Jamie Foxx i gracz Golden State Warriors, Stephen Curry.© 2018 AppleWorld