Apple prezentuje iTunes Festival 2013 zaplanowany na wrzesień

Apple prezentuje iTunes Festival 2013 zaplanowany na wrzesień

Published by in Music on Maj 30th, 2013

iTunes Festival 2013

Apple ogłosił swój coroczny festiwal iTunes Festival odbywający się w Londynie. Impreza trwa cały miesiąc i polega na codziennych koncertach, które w tym roku odbędą się w Roundhouse we wrześniu. Pełen harmonogram występów jest jeszcze ustalany, ale Apple ujawnił, że na scenie na pewno pojawi się m.in. Justin Timberlake, Thirty Seconds to Mars, Jack Johnson i Jessie J.

“Tegoroczny iTunes Festiwal jest najlepszym w historii z niesamowitym składem światowych gwiazd i nowych artystów”, powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. oprogramowania i usług internetowych. “Melomani na całym świecie będą mogli oglądać ten niesamowity miesiąc muzyki, czy to w Londynie w Roundhouse czy na swoich urządzenia z systemem iOS. Jesteśmy zaszczyceni, że tak wielu znanych artystów stanie się częścią tegorocznego lineup’u.”

Darmowe bilety na koncerty są dostępne za pośrednictwem iTunes w systemie loteryjnym, a wielu partnerów medialnych w Stanach Zjednoczonych, Australii, Brazylii, Kanadzie, Europie, Japonii i Meksyku będą rozdawać bilety w ramach akcji promocyjnych. Koncerty będą również transmitowane przez aplikację iOS, iTunes na komputerze i Apple TV.

Apple wypuszcza też serię z występów na żywo każdego artysty w formie EP’ek dostępnych każdego roku za pośrednictwem iTunes Store.

Firma Apple tradycyjnie sponsoruje iTunes Festival każdego roku w lipcu od jego powstania w 2007 roku, ale w zeszłym roku przeniosła festiwal na wrzesień i zdecydowała się trzymać tego planu w 2013 roku. Więcej szczegółów na temat koncertu i harmonogramu występów zostaną opublikowane w najbliższych tygodniach i miesiącach.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld
Loading...