Apple prezentuje kolejną reklamę iPhone'a X promującą Face ID

Apple prezentuje kolejną reklamę iPhone’a X promującą Face ID

Published by in iPhone on Lipiec 9th, 2018

Apple przesłał na swój kanał YouTube nową reklamę iPhone’a X zatytułowaną “Memory”, która ma na celu promowanie Face ID i możliwość zastąpienia hasła w celu zalogowania się do aplikacji i stron internetowych.

W humorystycznym spocie, na arenie wypełnionej ludźmi, mężczyzna bierze udział w grze w której ma za zadanie rozwiązać problem z pamięcią. Gospodarz prosi go, aby ukończyć ostatnie wyzwanie: “Dziś rano stworzyłeś hasło do bankowości internetowej. Jakie ono jest?”

Publiczność wstrzymuje oddech, gdy mężczyzna stara się przypomnieć sobie hasło, a następnie wyciąga swój iPhone X z Face ID. Po zeskanowaniu jego twarzy iPhone automatycznie wpisuje hasło do witryny i wygrywa wyzwanie.

“Memory” to jedna z kilku reklam, które firma Apple stworzyła w celu promowania takich funkcji, jak Face ID, Animoji, Tryb portretowy, Oświetlenie portretowe i wiele innych w iPhone’ie X. Film, trwający około półtorej minuty, będzie prawdopodobnie w nadchodzących tygodniach wyświetlany w telewizji i na portalach społecznościowych.© 2019 AppleWorld