Apple prezentuje nową historię alpinistów w serii reklam iPada Air "Your Verse"

Apple prezentuje nową historię alpinistów w serii reklam iPada Air “Your Verse”

Published by in iPad on Luty 18th, 2014

iPad Air wznosząc się na wyżyny

Apple dodał kolejną historię do swojej najnowszej kampanii reklamowej iPada Air “Your Verse”, która prezentuje niezwykłe wykorzystanie tabletu w różnych sytuacjach. Ta najnowsza pokazuje, jak alpiniści Adrian Ballinger i Emily Harrington używali iPada podczas skalowania jednej z najsłynniejszych gór.

Ballinger i Harrington pokazują wykorzystanie iPada od bazy aż do szczytu, dokumentując swoją podróż zdjęciami i wpisami na blogu. Zamiast czekać tygodnie na możliwość podzielenia się swoją przygodą, para wykorzystała iPada podając szczegóły wyprawy. IPad został również wykorzystany do odwzorowania terenu i planowania trasy przez zdradliwe regiony górskie.

iPad Air_wznosząc się na wyżyny

Wyprawy górskie są tylko jedną z kilku historii wyróżnionych przez Apple. Wcześniej dokument pokazywał, jak iPad był używany przez biologa Michaela Berumen do zgłębiania podwodnych raf koralowych, a inne krótsze historie, które zostały zebrane w reklamie “Your Verse”. Seria “Your Verse”  jest kontynuacją kampanii reklamowej “Life on iPad”, którą Apple rozpoczął w zeszłym roku.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...