Apple prezentuje nową, poetycką reklamę iPada Air 'Your Verse'

Apple prezentuje nową, poetycką reklamę iPada Air ‘Your Verse’

Published by in iPad on Styczeń 12th, 2014

Your Verse iPad Air reklama

Apple zaprezentował w ten weekend po raz pierwszy nową reklamę telewizyjną iPada Air. 90-sekundowy spot zawiera słowa wypowiedziane przez Robina Williamsa w filmie “Stowarzyszenie Umarłych Poetów” nałożone na iPada zaprezentowanego w wielu gałęziach przemysłu, w tym w filmie, alpinistyce, nurkowaniu, muzyce i wielu innych. Apple uruchomił także nową stronę internetową o nazwie “Your Verse” aby podzielić się historiami użytkowników iPada właśnie z tej reklamy.

Nie czytamy i piszemy poezji, bo jest miła. Piszemy i czytamy ją, bo jesteśmy członkami rasy ludzkiej. A rasę tą przepełniają namiętności. Medycyna, prawo, ekonomia, inżynieria – to dziedziny niezbędne, by utrzymać nas przy życiu. Ale poezja, piękno, romans, miłość – dla tych wartości żyjemy. Whitman powiedział: “O ja, o życie pytań, tych, co stale powracają. Niekończących się pociągów niewierzących. Miast głupcami przepełnionych. Cóż dobrego w tym, o ja, o życie ? Odpowiedź: Że tu jesteś. Że istnieje życie i tożsamość. Że sztuka trwa, I także ty dopisać możesz wers.”

Apple używa spotu równolegle ze swoją wcześniej istniejącą stroną ‘Żyjąc z iPadem’ pokazującą wiele sposobów na używanie iPada w pracy i życiu. W październiku, wraz z uruchomieniem iPada Air, Apple prowadził spot telewizyjny “Pencil”, który reklamował przydatność iPada na salach lekcyjnych, salach posiedzeń, w różnego rodzaju ekspedycjach.

[contentblock id=1 img=gcb.png]© 2018 AppleWorld