Apple prezentuje nową reklamę "Balloons" skupiającą się na nowych efektach w Wiadomościach iOS 10

Apple prezentuje nową reklamę “Balloons” skupiającą się na nowych efektach w Wiadomościach iOS 10

reklama-ios-10

Firma Apple udostępniła dziś nową reklamę telewizyjną na swoim kanale YouTube, mającą na celu wprowadzenie ludzi do nowego ekranu Efektów w iOS 10. W minutowy spocie czerwony balon dryfuje w górach, nad morzem, a także poprzez pagórkowaty teren aby do dotrzeć do miasta, gdzie dołączy do setki balonów unoszących się nad ulicami.

Reklama odnosi się do nowego efektu z balonami, który możemy dołączyć np. do wiadomości z życzeniami. Odbiorca otrzyma wtedy wiadomość, w której balony wypełniają ekran towarzyszący tekstowi. Filmik kończy się mottem “Wymowne wiadomości na iPhone 7. Praktycznie magia.”

Wprowadzone w iOS 10 efekty wizualne są zaprojektowane tak, aby dodać emocji i sprawić by wiadomości były bardziej osobiste i zabawne. Efekty ekranu tymczasowo zmieniają wygląd wyświetlacza Wiadomości o pełną animację na ekranie. Istnieje kilka animacji, począwszy od balonów i konfetti do laserów i fajerwerków.

Z pewnymi słowami kluczowych, takimi jak “Gratulacje!” lub “Wszystkiego najlepszego!” efekty ekranu odtwarzają się automatycznie, gdy dana fraza tekstu jest przesyłana do użytkownika iPhone’a, który ma zainstalowany iOS 10.

Tagi:


© 2018 AppleWorld