Apple prezentuje nową reklamę iPada Pro na chwilę przed rozpoczęciem jego sprzedaży

Apple prezentuje nową reklamę iPada Pro na chwilę przed rozpoczęciem jego sprzedaży

Published by in iPad on Listopad 11th, 2015

reklama iPad Pro

Apple wypuścił nową reklamę iPada Pro zatytułowaną ” A Great Big Universe”. Reklama ukazuje szczegółowe spojrzenie na układ słoneczny, który powiększa się aby pokazać, że w rzeczywistości jest on wyświetlany na wyświetlaczu Retina iPada Pro. Według The Verge, reklama miała swoją premierę w telewizji podczas Monday Night Football.

Nowa reklama iPada Pro pojawia się przed rozpoczęciem przyjmowania przez Apple zamówień na to urządzenie. W poniedziałek Apple ogłosił, że zlecenia on-line ruszą w środę, 11 listopada, a iPad Pro dostępny będzie w sklepach pod koniec tygodnia.

Ceny iPada Pro jeśli wierzyć wcześniejszym doniesieniom zaczynają się od 3999 za model z pamięcią 32GB posiadający tylko Wi-Fi. Model 128 GB Wi-Fi będzie dostępny za 4699 złotych a model 128GB Wi-Fi + 3G będzie dostępny za 5299 złotych. IPad Pro będzie dostępny w trzech kolorach: kosmicznym szarym, srebrnym i złotym.

Apple będzie również oferował klientom dodatkowe akcesoria Apple Pencil i Smart Keyboard, dwa dodatki, które są przeznaczone do stosowania z iPadem Pro. Apple Pencil ma kosztować  479 złotych, z kolei Smart Keyboard to wydatek 779 zł.© 2018 AppleWorld