Apple prezentuje nową stację dokującą ze złączem Lightning dla iPhone'a 6S

Apple prezentuje nową stację dokującą ze złączem Lightning dla iPhone’a 6S

stacja dokująca Lightning

Firma Apple zaprezentowała podczas wczorajszej prezentacji nową stację dokującą do iPhone’a ze złączem Lightning. Stacja dokująca Lightning, dostępna w czterech metalicznych wykończeniach: srebrnym, gwiezdnej szarości, złotym lub różowego złota.

Nowa stacja dokująca nadaje się do ładowania i synchronizacji każdego iPhone’a ze złączem Lightning. Podczas tych czynności iPhone stoi pionowo w stacji dokującej, bez problemu mieszcząc się na biurku czy blacie. Dokowanie jest proste, nawet jeśli podłącza się do stacji iPhone’a w etui firmy Apple. Można nawet używać czytnika linii papilarnych Touch ID lub odblokować iPhone’a bez wyjmowania go ze stacji dokującej.

242492

Oto kilka przykładowych zastosowań stacji dokującej Lightning do iPhone’a:

  • Podłącz stację dokującą do komputera za pomocą kabla USB (dołączonego do iPhone’a), aby synchronizować telefon i ładować jego baterię.
  • Podłącz stację dokującą do gniazdka elektrycznego za pomocą zasilacza USB firmy Apple (dołączonego do iPhone’a), aby naładować baterię.
  • Umieść iPhone’a w stacji dokującej i prowadź rozmowy w trybie głośnomówiącym.
  • Podłącz słuchawki do stacji dokującej, aby podczas synchronizowania i ładowania słuchać muzyki.
  • Podłącz stację dokującą do aktywnych głośników lub zestawu stereo za pomocą przewodu z wtyczką 3,5-milimetrową (sprzedawanego osobno), aby odtwarzać z iPhone’a muzykę i podcasty.

Stacja dokująca jest już dostępna w sklepie Apple Store Online za 229 złotych.© 2018 AppleWorld
Loading...