Apple prezentuje nowe reklamy iPhone'a 6S prezentujące Live Photos i 3D Touch

Apple prezentuje nowe reklamy iPhone’a 6S prezentujące Live Photos i 3D Touch

Published by in iPhone on Luty 19th, 2016

reklama iPhone 6S

Firma Apple wypuściła dziś dwa nowe filmy promujące iPhone’a 6S i jego unikalne cechy, 3D Touch i Live Photos. W pierwszym filmie, koncentrującym się na Live Photos, funkcja ta pokazana jest w akcji i opisana humorystycznie przez lektora, który wyjaśnia, że jest to “więcej” niż zdjęcie, pozwalając użytkownikom “przeżyć ten moment.”

IPhone 6S robi zdjęcia, które ożywają, gdy je dotkniesz. A gdy tak się stanie, możesz uzyskać znacznie więcej niż tylko obraz.

Drugi film jest podobny, pokazując wyłącznie funkcję 3D Touch w iPhone’ie 6S a głos lektora wyjaśnia, jak to wszystko działa. Pokazane są podręczne menu w wielu aplikacjach.Reklama ma również humorystyczny przekaz, a występująca w niej Aubrey Plaza tak pochłonięta jest zerkaniem na informacje o swoim locie, że przegapiła swój odlot.

Apple wypuścił od czasu debiutu we wrześniu kilka reklam iPhone’a 6S, a wszystkie koncentrują się na jednym haśle “Zmieniło się jedynie wszystko”. W poprzednich reklamach wystąpiły gwiazdy takie jak Jamie Foxx i Bill Hader i prezentowały one również Live Photos, 3D Touch, procesor A9 i więcej.© 2018 AppleWorld
Loading...