Apple prezentuje nowe reklamy iPhone'a X

Apple prezentuje nowe reklamy iPhone’a X

Apple wrzucił na swój kanał YouTube kilka nowych reklam iPhone’a, podkreślając szereg funkcji, takich jak identyfikator twarzy Face ID oraz Animoji.

38-sekundowy spot “Animoji Yourself” pokazuje “Animoji Karaoke”, fenomen, który rozpoczął się wkrótce po tym jak iPhone X trafił do sprzedaży. W przypadku Animoji Karaoke, chodzi o to, aby użyć Animoji do synchronizacji ust z popularnymi piosenkami, dzięki czemu wygląda to tak, że Animoji śpiewają.

Reklama Apple zawiera kilka postaci Animoji śpiewających piosenkę “All Night” autorstwa Big Boi. Filmy Animoji Karaoke były szeroko udostępniane na Twitterze, reddit i innych portalach społecznościowych, choć zainteresowanie tą funkcją nieco spadło kilka tygodni po premierze iPhone’a X.

Wraz z reklamą Animoji pojawiają się trzy nowe filmy poświęcone Face ID. Pierwsza z nich to przegląd funkcji Face ID wyjaśniający, że odblokowuje on iPhone’a X po wyglądzie.

Pozostałe dwie reklamy, trwające zaledwie po 15 sekund, koncentrują się na określonych funkcjach Face ID, w tym na zdolności do działania w ciemności i dostosowywaniu się do zmian w cechach twarzy, takich jak makijaż i okulary.

Apple udostępnił kilka filmów z iPhone’em X, kiedy został on po raz pierwszy zaprezentowany we wrześniu, ale są to pierwsze filmy z iPhone’em X, które zostały wydane od tego czasu, poza samouczkiem wideo przedstawiającym użytkownikom różne jego funkcje oraz sposób jak z nich korzystać. .

Apple użyje tych reklam do pokazania funkcji iPhone’a X w telewizji, w internecie i na portalach społecznościowych takich jak Instagram.© 2018 AppleWorld