Apple prezentuje wodoodpornego 'Apple Watch Series 2"

Apple prezentuje wodoodpornego ‘Apple Watch Series 2″

apple-watch-2

Firma Apple ogłosiła właśnie drugą generację Apple Obserwować, którą nazywa “Seria 2”, potwierdzając garść wcześniejszych prawdopodobnych funkcji tego urządzenia.

Apple pochwalił się, że był drugim największym producentem zegarków w 2015 roku zaraz po firmie Rolex. Jest to o tyle imponujące, że Apple Watch był w sprzedaży przez 8 miesięcy tego roku.

Seria 2 jest wodoodporna do 50 metrów, dzięki czemu użytkownicy mogą “z ufnością nosić zegarek w wodzie.” Oprócz odporności na wodę, Seria 2 posiada wyświetlacz drugiej generacji, który jest dwa razy jaśniejszy niż pierwsza generacja Apple Watch, dzięki czemu jest łatwiejszy do odczytania w jasnym świetle słonecznym.

270316-1280

Firma potwierdziła również, że seria 2 posiada wbudowany odbiornik GPS, dzięki czemu użytkownicy mogą uzyskać dokładniejsze odczyty tempa i dystans podczas treningów nawet bez posiadania iPhone’a.

Apple Watch seria 2 pojawi się w wersji z aluminium i stali nierdzewnej, tak jak oryginalne modele, a także z nowego ceramicznego materiału w kolorze białym i z “pięknym perłowym połyskiem.” Wiele z nich będzie również dostępne z paskami Hermes.

cer-white-sport-cloud-gallery1

Wstępne zamówienia na nowe modele mają ruszyć od piątku, 9 września a ceny zaczną się od 1999 złotych.© 2018 AppleWorld