Apple przedstawia trzy nowe filmy prezentujące aplikacje dla Apple Watch

Apple przedstawia trzy nowe filmy prezentujące aplikacje dla Apple Watch

aplikacje Apple Watch

Apple zaprezentował na swoim kanale YouTube trzy nowe reklamy Apple Watch, podkreślające aplikacje innych firm przeznaczone dla tych urządzeń. Każdy z trzech filmów skupia się na innym typie aplikacji obejmując muzykę, fitness i podróże.

Wszystkie filmy przedstawiają jeden Apple Watch, który wyświetla szereg aplikacji na ekranie, a dookoła niego mamy cały wybór ikon innych aplikacji związanych z daną tematyką. Ikony są powiększane w celu określenia, która aplikacja jest właśnie na ekranie.

W filmie “Music” mamy zaprezentowaną chyba największą aplikację do rozpoznawania muzyki czyli Shazam, aplikacje DJską Pacemaker i aplikację do zakupu biletów na imprezy StubHub.

Film “Fitness” podkreśla przede wszystkim aplikację dla biegaczy Nike +, aplikację śledzącą poziom nawodnienia WaterMinder i aplikację prezentującą wyniki sportowe dostarczane przez MLB.com At Bat

Trzeci i ostatni film “Travel”, daje nam krótkie spojrzenie na aplikację podróżniczą Expedia, coraz bardziej popularną również w Polsce aplikację Uber i aplikację z rekomendacjami Yelp.

Te trzy najnowsze reklamy Apple są pierwszymi w których firma w centrum zainteresowania umieściła aplikacje firm trzecich dla urządzenia. Poprzednie reklamy skupiały się na pokazaniu różnych możliwości korzystania z urządzenia, w tym cztery filmy wydane w zeszłym tygodniu, na których Apple Watch był przedstawiony w życiu codziennym, podczas podróży, w pracy i jak sposób komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną.© 2018 AppleWorld