Apple przygotowuje się do wprowadzenia 128GB wersji pełnowymiarowego iPada?

Apple przygotowuje się do wprowadzenia 128GB wersji pełnowymiarowego iPada?

Published by in iPad on Styczeń 28th, 2013

iPad 128GB

Deweloperzy iOS odkryli w piątej wersji beta iOS 6.1 zapowiedzi przyszłego urządzenia iOS o pamięci 128 GB. Serwis 9to5Mac poszedł dalej w analizach odkrywając, że mogą to być cztery nowe najwyższe konfiguracje iPada, które ukazały się w amerykańskiej bazie sieci sprzedaży.

Chociaż dokładna tożsamość urządzeń nie jest ujawniona w tej bazie, to przypuszczenia kierują się w kierunku pełnowymiarowych modeli iPada, sugerując, że mogą to być 128 GB modele iPada Wi-Fi i Wi-Fi + 3G , zarówno czarne jak i białe.

Choć z pewnością jest to prawdopodobne, że ten nowy model to iPad 128GB, nie jesteśmy obecnie na tyle pewni, aby to wręcz stwierdzić, ale wydaje się to prawdopodobne i oparte na dowodach. [..]

P101 i P103 to w wewnętrznej nomenklaturze Apple odpowiednio nazwy iPadów czwartej generacji w wersji WiFi i Wifi+3G. Oba te modele dostępne są w konfiguracji 16GB, 32GB i 64GB. Rozmiary te przechowywane są pod odpowiednio znanymi już wcześniej nazwami “GOOD,” “BETTER,” i “BEST”. Jak widać z tabeli powyżej, Apple przygotowuje się do wydania dodatkowego modelu “ULTIMATE”. Opis taki często odnosi się do wersji premium lub najwyższej w większości dostępnych marek dostępnych. “A” wskazuje na konfigurację w kolorze czarnym, a “B” oznacza opcję białą.

Znamy już także orientacyjną cenę tych urządzeń. IPad 128GB w wersji WiFi ma kosztować 799 dolarów, a wersja WiFi+3G 929 dolarów. Dodatkowe informacje, takie jak specyfikacja lub data wprowadzenia nowych konfiguracji nie zostały jeszcze ujawnione.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Tagi:


© 2018 AppleWorld