Apple publikuje kolejną reklamę iPhone'a 7 Plus prezentującą tryb portretowy

Apple publikuje kolejną reklamę iPhone’a 7 Plus prezentującą tryb portretowy

Firma Apple opublikowała na swoim kanale YouTube nową reklamę iPhone’a 7 Plus podkreślając w niej funkcję Trybu Portretowego, która jest dostępna wyłącznie w większym telefonie Apple.

W reklamie, zatytułowanej “Take Mine”, młoda dziewczyna przybywa do greckiej wioski, aby odwiedzić swoją babcię. Po przywitaniu widzimy obie kobiety siedzące w kawiarni, gdzie wnuczka korzystając z iPhone’a 7 Plus robi zdjęcie starszej kobiecie z wykorzystaniem efektu głębi.

Po podejrzeniu zdjęcia babcia wstaje w zachwycie, zaskoczona jego jakością. To przyciąga uwagę innych w kawiarni, a kobieta pyta, czy można również dostać zdjęcie. Dziewczyna nie odmawia. Widząc to wszyscy po kolei chcą mieć zrobione takie samo zdjęcie. Prosi o nie i rybak, i miejscowy muzyk, dzieci, fryzjer, a nawet lokalny pasterz, wszystkie wykonane z efektem rozmytego tła. Reklama kończy się mottem “Tryb portretowy w iPhone’ie 7 Plus – praktycznie magiczny”.

Dzisiejsza reklama iPhone’a 7 Plus jest najnowszą z serii, które prezentowały najnowsze cechy telefonów Apple, jakie jak wodoodporność, zwiększoną żywotność baterii, aparat oraz system operacyjny iOS 10.© 2018 AppleWorld