Apple rozpoczyna dekorowanie Bill Graham Civic Auditorium przed przyszłotygodniową imprezą

Apple rozpoczyna dekorowanie Bill Graham Civic Auditorium przed przyszłotygodniową imprezą

241847

W związku ze zbliżającym się w przyszłym tygodniu wielkim wydarzeniem zorientowanym na nowe iPhone’y, Apple rozpoczął dekorowanie Bill Graham Civic Auditorium w San Francisco, gdzie odbędzie się impreza. Wielu użytkowników Twittera i Instagrama publikuje już pierwsze zdjęcia na których wydać pojawiające się banery z logo Apple, a na masztach pojawiają się markowe flagi Apple.

Białe logo Apple z akcentami w kolorze tęczy na niebieskim tle zostało pokazane na jednej ze ścian sali, a zdjęcie to zostało udostępnione przez fotografa CBS/CNET Jamesa Martina. Taki sam wzór był widziany na zaproszeniach na imprezę i został stworzony, aby naśladować wygląd Siri na Apple Watch i iOS 9.

241846

Nad bezpieczeństwem wokół wokół sali czuwają strażnicy i policjanci. Niektórzy z ochroniarzy mają na sobie stroje z logiem Apple.

Kolorowe logo firmy Apple towarzyszy też flagom rozwieszanym wokół audytorium. Na flagach widać białe logo Apple na ciemnoniebieskim tle. Roje pracowników uwijają się na całym obwodzie sali, prowadząc kable po ścianach do wnętrza i tworząc infrastrukturę umożliwiającą imprezę.

241850

Nadchodząca w najbliższą środę, 9 września, impreza Apple będzie ogromna. Samo audytorium jest w stanie pomieścić 7000 osób, a firma może wykorzystać dodatkową przestrzeń na demonstrację produktów, które zostaną pokazane. Podczas imprezy będziemy mogli zobaczyć debiut sporej liczby nowych urządzeń, w tym iPhone 6S i 6S Plus, nowego Apple TV, iPada mini 4 i iPada Pro.© 2018 AppleWorld