Apple rozpoczyna wczesną produkcję nowej generacji iPhone z Touch Force

Apple rozpoczyna wczesną produkcję nowej generacji iPhone z Touch Force

Apple-iPhone-6

Apple uruchomił produkcję następnej generacji iPhone, donosi Bloomberg, a nowe modele są wyposażone w funkcje Force Touch. Force Touch, po raz pierwszy wprowadzony w Apple Watch, to funkcja, która jest w stanie odróżnić lekkie dotknięcie ekranu od mocniejszego umożliwiając zastosowanie szeregu nowych gestów.

Dwa nowe iPhone’y zachowają te same 4.7 oraz 5.5-calowe wyświetlacze, a ich wygląd zewnętrzny w dużej mierze pozostanie niezmieniony. Analityk KGI Securities Ming-Chi Kuo zasugerował, że dodanie Touch Force mogłoby zwiększyć grubość iPhone’a o 0.2 mm, ale nie jest jasne, czy ta plotka jest dokładna.

Ponieważ konstrukcja nowych iPhone’ów pozostanie takie same, źródła Bloomberg uważają, że końcowy montaż pójdzie gładko, ale ostrzegają, że na wielkość produkcji może mieć wpływ na podaż i wydajności wyświetlaczy dla urządzeń. Apple pracuje nad dodaniem swojej funkcji Touch Force do całej linii produktowej od czasu odsłonięcia Apple Watch i jak dotąd włączył ją do gładzików MacBook’ów Pro Retina i MacBook’a Retina.

Oczekuje się, że Apple zadebiutuje swoją nową generację iPhone’a 6S” i iPhone’a 6S Plus we wrześniu. Inne pogłoski o urządzeniu sugerowały już, że może on posiadać ulepszony aparat fotograficzny, obudowę z aluminium serii 7000, oraz nową opcję kolorystyczną z różowego złota.© 2018 AppleWorld
Loading...