Apple rusza z nową kampanię reklamową komputerów Mac "Behind the Mac"

Apple rusza z nową kampanię reklamową komputerów Mac “Behind the Mac”

Published by in Mac on Czerwiec 15th, 2018

Firma Apple rozpoczęła dziś nową kampanię reklamową skoncentrowaną na komputerach Mac z hasłem “Behind the Mac” i prezentującą twórców, którzy wykorzystali komputery Mac do “stworzenia czegoś wspaniałego”. W serii pojawiły się cztery reklamy, z których pierwsza to “Historia artysty” Daniela Johnstona, przedstawiająca różne osoby używające komputerów Mac jako część ich twórczej pracy.

Trzy kolejne reklamy koncentrują się na konkretnych użytkownikach komputerów Mac z różnych dziedzin:

– fotograf i osoba niepełnosprawna, Bruce Hall, który jest prawnie niewidomy, używa swojego Maca i iPhone’a, aby “widzieć rzeczy, które zawsze były poza jego zasięgiem”. Niektóre prace Halla są częścią stałego zbioru Biblioteki Kongresu USA.

– Artystka Grimes używa komputera Mac “od początku do końca”, aby stworzyć całą swoją muzykę, edytować teledyski i tworzyć cyfrową sztukę dla swoich singli.

– Deweloper aplikacji Peter Kariuki z Rwandy użył swojego komputera Mac do stworzenia aplikacji SafeMotos łączącej pasażerów z motocyklowymi taksówkarzami. Aplikacja monitoruje motocyklistów na drodze “wykrywając niebezpieczne nawyki jazdy i pomagając im stać się lepszymi kierowcami”.


© 2019 AppleWorld