Apple składa zamówienie na pierwszą partię iPhone'ów 6 na niespotykaną wcześniej ilość 68 milionów sztuk

Apple składa zamówienie na pierwszą partię iPhone’ów 6 na niespotykaną wcześniej ilość 68 milionów sztuk

Published by in iPhone on Lipiec 10th, 2014

iPhone 6

Tajwański Business Weekly donosi, że Apple złożył nadzwyczajnej wielkości zamówienie na iPhone’a 6 wyprzedzając swoją premierę tej jesieni. Mówi się, że zamówienie jest dwa razy większe w porównaniu do zamówienia na iPhone’a 5 w 2012 roku.

Gazeta stwierdza również, że pierwsze zamówienie na iPhone’a 6 złożono na 68 milionów sztuk, a masowa produkcja urządzenia ma ostatecznie ruszyć jeszcze w tym miesiącu. Jest to zgodne z wcześniejszymi pogłoskami o masowej produkcji urządzenia 4,7-calowego, choć nie wiadomo, czy ten najnowszy raport odnosi się do wspólnej produkcji 4,7-calowych i większych, 5,5-calowych iPhone’ów 6.

Apple prawdopodobnie położył spory nacisk na inaugurującą, początkową partię nowych iPhone’ów 6 w celu uniknięcia problemów z dostawami, jakie dotknęły inaugurujące modele iPhone’a 5S i iPhone’a 5. Choć niektóre raporty sugerują, że Apple może uruchomić wersję 5.5-calową iPhone’a 6 nieco później niż wersję 4.7-calową z powodu problemów technologicznych wyświetlacza i baterii, to niedawny raport Bloomberga mówił, że oba urządzenia mogą się jednak pojawić jednocześnie.

Oprócz większego wyświetlacza, obie wersje iPhone’a 6 będą najprawdopodobniej posiadać cieńszą konstrukcję, zakrzywione krawędzie obudowy, szybszy procesor A8 i lepszą kamerę. Obserwując trendy ostatnich dwóch premier iPhone’a, jest również prawdopodobne, że Apple wypuści nowy model iPhone’a 6 we wrześniu.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...