Apple testuje 7.85″ iPada w swoich laboratoriach

Apple testuje 7.85″ iPada w swoich laboratoriach

Published by in iPad on Kwiecień 5th, 2012

Jak twierdzi John Gruber, twórca bloga Daring Fireball, w tajnym laboratorium w Cupertino Apple testuje prototyp mniejszego tabletu – iPada z ekranem o przekątnej 7,85″.

Pytany przez prowadzącego podczas rozmowy czy myślał, że 7,85 calowy iPad zostanie kiedykolwiek wydany, Gruber odpowiedział:

 “Cóż, nie wiem. Wiem to, że jeden jest w laboratorium … 7,85-calowy iPad, który działa na rozdzielczości 1024 × 768 … tak jak 9,7 “iPad tylko trochę skurczony. Aplikacje nie potrzebują rekompilacji lub przeprojektowania tak, aby działały na nim optymalnie. To iPad, tylko mniejszy.”

Gruber w przeszłości był źródłem wielu potwierdzonym potem plotek. Wydaje się mieć wiele kontaktów z Apple. Gruber twierdzi, że Apple ma wiele produktów prototypowych, które nigdy nie trafią na rynek.

To jasne, że 7,85 “iPad jest w późnych stadiach prototypowania. O takim urządzeniu donosili także, pochodzący z Chin, dostawcy komponentów. Oznacza to, że Apple nie bawi się tylko w wymyślanie nowej formy urządzenia, ale zastanawia się rozmawiając z dostawcami komponetów nad jego ewentualną produkcją. Lecz zgodnie ze słowami Grubera nie jest to znak, że Apple takie urządzenie wypuści na rynek.

 

Tagi:


© 2018 AppleWorld