Apple twierdzi, że iOS 9 jest już zainstalowany na ponad 50% aktywnych urządzeń iOS

Apple twierdzi, że iOS 9 jest już zainstalowany na ponad 50% aktywnych urządzeń iOS

iOS9

Firma Apple ogłosiła dziś, że iOS 9 jest w stanie być najszybciej przyjętą aktualizacją oprogramowania w historii, z ponad 50% aktywnych urządzeń działających na najnowszej wersji mierzonej w App Store w dniu 19 września.

“Odpowiedź klientów na iPhone 6S i iPhone 6s Plus jest niezwykle pozytywna, nie możemy się doczekać, aby dostarczyć naszego najbardziej zaawansowanego iPhone’a w ręce klientów już w ten piątek,” powiedział Philip Schiller, wiceprezes Apple ds globalnego marketingu. “IOS 9 miał również niesamowity start, a tempo jego pobierania jest szybsze niż jakiejkolwiek innej wersji oprogramowania firmy Apple w historii.”

Szef marketingu Apple, Phil Schiller mówi, że tempo pobierania iOS 9 przez użytkowników jest szybsze niż jakiejkolwiek innej wersji iOS wydanej wcześniej. Powiedział też, że reakcja na iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus jest “bardzo pozytywna”, ale żadne konkretne dane dotyczące sprzedaży nie zostały ujawnione.

Sprzedaż iPhone’a 6S i iPhone’a 6S Plus ruszy w dniu 25 września w USA, Australii, Kanadzie, Chinach, Francji, Niemczech, Hong Kongu, Japonii, Nowej Zelandii, Puerto Rico, Singapurze i Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu, Apple powiedział, że wstępne zamówienia na nowe iPhony są “na dobrej drodze do pobicia” zeszłorocznego rekordu 10 milionów sprzedanych iPhone’ów 6 i iPhone’ów 6 Plus w weekend otwarcia.

Tagi:


© 2018 AppleWorld
Loading...